Bezpłatne porady prawne

Małgorzata Koczan19 września 2014Komentarze (1)

bezpłatne porady prawne

Potrzebujesz porady prawnej, ale nie masz pieniędzy na skorzystanie z pomocy profesjonalisty? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość 🙂

W dniach 22 – 27 września 2014 roku Krajowa Rada Radców Prawnych organizuje już po raz czwarty akcję „Niebieski parasol”.  W  kilkuset miastach w całej Polsce będą udzielane porady prawne potrzebującym. Porady prawne będą udzielane bezpłatnie.

Więcej o tej akcji możesz przeczytać tutaj.

Również ja, jako członek samorządu radcowskiego, włączam się w tą akcję. Swój dyżur będę miała w dniu 22 września 2014 r. w godzinach od 12-14 w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie przy ul. Konrada Wallenroda 2 E. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam. Jeśli w tym czasie nie będziesz mógł się pojawić możesz skorzystać z pomocy moich Kolegów i Koleżanek w innym terminie.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 242 287e-mail: kancelaria@mkoczan.pl

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

palarnie kawy 27 stycznia, 2017 o 16:57

Super, że organizowane są takie inicjatywy. Na pewno wiele osób będzie szczęśliwych, mogąc skorzystać z bezpłatnych porad profesjonalistów.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzata Koczan Kancelaria Radcy Prawnego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Koczan Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@mkoczan.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: