O mnieJestem radcą prawnym. Od początku mojej drogi zawodowej współpracuję głównie z przedsiębiorcami i pomagam im. Poza szeroko pojętą pomocą prawną pasjonuję się różnymi (nie tylko prawnymi) aspektami prowadzenia  biznesu.

Prywatnie jestem miłośniczką dobrej kawy, spełnioną żoną i mamą. Preferuję zdrowy tryb życia. W wolnej chwili oddaję się kulinarnie, zaczytuję się  w różnego typu poradnikach i nie tylko, mniej lub bardziej mądrych 😉  a także trenuję fitness. Po prostu – coś dla ducha i coś dla ciała.

Drzemie we mnie duch małego społecznika. Pewnego wieczoru pomyślałam sobie: dlaczego mam nie podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, przecież w końcu wykonuję zawód zaufania publicznego, a to pewnego rodzaju misja. Rola przedsiębiorców jest niezwykle istotna. Nie jest łatwo być przedsiębiorcą. Przedsiębiorcy muszą się zmagać z wieloma trudnościami w prowadzeniu swoich biznesów, a przy tym często są poddawani krytyce. Nie ulega jednak wątpliwości, że tak wiele wnoszą do życia każdego z nas, zmieniają naszą rzeczywistość, dają miejsca pracy itd.

Przedsiębiorcy też potrzebują pomocy i wsparcia – ja to doskonale rozumiem. W końcu sama jestem przedsiębiorcą i żoną przedsiębiorcy. W odpowiedzi na niektóre z tych potrzeb powstał pomysł stworzenia bloga o spółce jawnej – aspektach prawnych i podatkowych jej działania, do którego lektury gorąco Cię zachęcam.

Ponadto możesz zapoznać się z moimi wpisami na stronie internetowej Kancelarii oraz na moim drugim blogu O prawie dla biznesu i nie tylko. Być może zainteresuje Cię któryś z zaprezentowanych tam tematów.

Zapraszam Cię do lektury!