Prawo szybko się zmienia…

Małgorzata Koczan21 lutego 2015Komentarze (0)

Jak ten czas szybko mija…

Nie tak dawno przygotowałam dla Czytelników mojego bloga e-Booka „Spółka jawna krok po kroku. Krótki poradnik o tym, jak założyć spółkę jawną.” Pisałam go w sierpniu 2014 roku.

Obserwuję, że cały czas korzystacie z niego. Ciągle są nowe pobrania.

Cieszy mnie to 🙂

Z drugiej jednak strony mam małe obawy, że nie zwracacie uwagi na to, że był on opracowywany według stanu prawnego na sierpień 2014r.

Niestety prawo bardzo szybko się zmienia. Część treści w nich umieszczonych nie jest już aktualna.

O niektórych zmianach już pisałam np. „Zmiany w KRS od 1 grudnia 2014 roku” lub ” Zmiany w prawie od 15 stycznia 2015r.

Polecam Wam też artykuły mec. Moniki Markisz poruszające niektóre kwestie, choćby ten o tym „Jak wypełnić formularz KRS-ZM po 1 grudnia 2014 roku?” .

Zapraszam do śledzenia bloga, bo mam nadzieję, że uda mi się wygospodarować wkrótce trochę czasu na uaktualnienie e-Booka. Z pewnością jak to zrobię podzielę się nim z Wami 🙂

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 242 287e-mail: kancelaria@mkoczan.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzata Koczan Kancelaria Radcy Prawnego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Koczan Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@mkoczan.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: