Szum wokół śmierci Moniki Zbrojewskiej

Małgorzata Koczan09 listopada 2015Komentarze (0)

Kiedy jakaś ważna, znana osobistość umiera, zwłaszcza w młodym wieku, robi się szum medialny. W pewien sposób wydarzenia takie poruszają nas, „zwykłych śmiertelników”. Czasem mi też trudno przejść obojętnie wobec niektórych informacji.

Ostatnio znowu głośno wokół śmierci Moniki Zbrojewskiej – adwokat, wiceminister sprawiedliwości, wykładowcy na Uniwersytecie Łódzkim. Niewątpliwie zrobiła dużą karierę i wiele osiągnęła w życiu zawodowym.

Niemniej ostatnie wydarzenia, kontrowersje wokół przyczyn jej śmierci już nie mają wydźwięku tak pozytywnego.

Nie wiem co było ostatecznie powodem jej śmierci i nie chcę tutaj o tym przesądzać, ale mi słuchając rożnych wypowiedzi ludzi z jej otoczenia, śledząc wpisy nasunęła się pewna refleksja.

Duży sukces nie jest przypadkiem, ale wynikiem ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeń, nie rzadko rezygnacji z życia osobistego.

Nie każdy jest gotów do takich wyrzeczeń.

Dla mnie miarą sukcesu jest równowaga w życiu zawodowym i prywatnym. Niezwykłą sztuką jest umiejętność wygospodarowania sobie czasu nie tylko na pracę, ale i dla rodziny czy siebie, zwłaszcza kiedy życie nabiera coraz większego tempa.

Każdy może mieć inny przepis na sukces i szczęście. Nie oceniam tego.

Dla mnie, jej śmierć będzie swoistą przestrogą. Czy czasem nie warto się zatrzymać, choćby na chwilę?

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 602 242 287e-mail: kancelaria@mkoczan.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Małgorzata Koczan Kancelaria Radcy Prawnego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Koczan Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@mkoczan.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: